Desinfitseerimine

Mida kasutame?

 Kasutame desinfitseerimisvahendit, mis põhineb peroksiidil, mitte klooril. Desinfitseerimisvahendi peamised koostisosad on vesinikperoksiid ja hõbe. Aine on lõhnatu, värvitu, tervisele kahjutu ning ülimalt tõhus. Toodetud tootemärgi ISO 9001 järgi. Valmistaja maa: Šveits.

Desinfitseerimine peroksiidiga pakub mitmeid eeliseid:

Lõhnatu
Värvitu
Laguneb veeks ja hapnikuks
Udutades jõuab kõikidele pindadele
Hõbe pakub täiendavat kaitset

Võrreldes teiste desinfitseerimisvahenditega on see toode hävitamisel tõhusam kui konkurendid:

Bakterid
Seened
Hallitus
Viirused (ka Covid-19)
Endospoorid

Kasutatavaid tooteid testitakse vastavalt Euroopa EN normidele: EN 1276, EN 1650, EN 13697, EN 14348, EN 14476. Desinfitseerimisvahendite tõhusust paljude haigustekitajate suhtes on testitud ja kinnitatud enam kui 280 rahvusvaheliste institutsioonide tehtud katses.

Kas ainult vesinikperoksiid?

 Aletrnatiivina pakume desinfitseerimistööd alkoholi baasil toodetud desinfektantiga, mis sobib kõigi alkoholi taluvate pindade kiireks desinfitseerimiseks. Desinfektsioonivahendit saab kasutada kõikides üldkasutatavates ruumides, lasteasutustes jne lauapindade, ukselinkide, lülitite ning muude pindade desinfitseerimiseks. Samuti toiduainetetööstuses, suurköökides ja toiduainete kauplustes pindade ja seadmete desinfitseerimiseks. Sobib kasutada toiduainetega kontaktis olevatel pindadel nagu töölauad, pakkimismasinad, kaalud, töövahendid, kaupluseletid, vitriinid jne.

Etanooli lõhnaga värvitu vedelik. Desinfitseerimine alkoholi baasil toodetud desinfektantiga toimib tõhusalt bakterite, pärmide, seente ja viiruste vastu. Toimeaeg 30 sekundit. Aurustub pindadelt jälgi jätmata.

Toimeaine: etanool 73,5%

Toode vastab EN 1276, EN 1650, EN 13697, EN 13727 nõuetele.

Desinfitseerime

Äripinnad
Bürood ja kontorid
Kortermajad
Eramud
Koolid
Lasteaiad
Transpordivahendid
Hotellid

desinfitseerimine
Pernova Loodusmaja
desinfitseerimine
desinfitseerimine
desinfitseerimine